top of page

Proje Döngüsü Yönetimi Programı

Etkili projeler hazırlanması amacıyla oluşturduğumuz 12 saat süreli Proje Döngüsü Eğitim Programı ile kurum ve kuruluşlarınız için proje döngüsünün her adımında hem teorik hem pratik bilgiler öğreneceksiniz.

Günümüzde hemen hemen bütün sivil toplum kurum kuruluşlarının, mesleki örgütlenmelerin, yerel yönetimlerin ve üniversitelerin çeşitli amaçlarını gerçekleştirmek için projeler geliştirdiğini ve uyguladığını görüyoruz. Bu durum bu kurum ve kuruluşların ana çalışma yöntemlerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca proje fonları kurum ve kuruluşların hedeflerine ulaşmak için önemli bir mali kaynak bir fırsatı olarak görülmektedir. Bu kaynakların başında kamu kurumları ve uluslararası kuruluşlar tarafından açılan hibe programları gelmektedir. Bu hibelerden yararlanmak için kurum ve kuruluşlar yapmak istedikleri çalışmaları “proje” biçiminde formüle etmeleri gerekmektedir.


Etkili projeler hazırlanması amacıyla oluşturduğumuz 12 saat süreli Proje Döngüsü Eğitim Programı ile kurum ve kuruluşlarınız için proje döngüsünün her adımında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktayız.


Bu programda hem teorik hem pratik bilgiler sunulmaktadır.


Program detayına Smart Plus Akademi bölümüzden ulaşabilirsiniz.12 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page