top of page
Tüm Eller

Proje Ağı...

Smart Plus EU Proje Ağı

Smart Plus EU, Avrupa'daki kurum ve kuruluşların nitelikli ortaklarla birlikte daha verimli proje üretme ve gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla proje ağı oluşturmuştur. Ekibimiz çeşitli AB projelerine katılır ve bu ağ platformunu yönetir.

Proje Ağının Misyonu: içerisinde yer alan kurum ve kuruluşların karşılıklı çıkar ve fayda alanlarında uluslararası işbirliği yapma fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak, nitelikli ve güvenilir ortaklar kazanmasını sağlamak, proje üretme ve gerçekleştirme kapasitesinin arttırılmasına destek olmak için bir araya getirmektedir.

 

Sizde aşağıdaki formu doldurarak kurum veya kuruluşunuzu bu ağ içerisine ekleyebilirsiniz.

 

*Smart Plus EU Proje Ağına katılmak ücretsizdir.

**Gönderilen başvurular değerlendirme sürecine alınacaktır. Değerlendirme sonucunun olumlu olması halinde proje ağına dahil edilecektir. Değerlendirme sürecinde ek belgeler talep edilebilir.

***Başvuru formu göndermeniz Proje Ağı Platformu katılım sözleşmesini kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. Katılım sözleşmesini incelemek için tıklayınız.

Ağ
Derslerine Katılan Kişiler

Smart Plus EU Proje Ağının Sağladığı Hizmetler:

- Bilgilendirme

- Danışmanlık

- Seminerler

- Atölye Çalışmaları 

- Soru-cevap hizmeti

- E-posta duyuruları

-  İşbirlikleri Oluşturma

- Uluslararasılaşma

Yukarıda belirtilen hizmetlerden sadece Smart Plus EU Proje Ağı'na dahil olan kurum ve kuruluşlar yararlanabilir. Proje ağında yer alan kurum ve kuruluşlar için sunulan bu hizmetler ön hizmet (temel düzeyde bilgilendirme ve danışmanlık, ücretsiz seminer ve atölye çalışmaları, soru-cevap hizmeti, E-Posta Duyuruları, İşbirlikleri Oluşturma) kapsamında ücretsiz olup, talep edilen içeriğe göre detaylı hizmet talepleri ve uluslararasılaşma ek olarak ücretlendirilebilir.

#eubluecard #highlyqualified #immigration #expat #netherlands🇳🇱 #germany🇩🇪 #europeanunion🇪🇺 #avrupabirliği #business #startup #entrepreneurship #investeu

Smart Plus EU Proje Ağı

bottom of page